KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14842082
*
nr 1484 2082
Oljemålning
Oidentifierad konstnär. Monogramsignerad, -52, Interiör. Olja på duk, 43x39 cm, yttermått inklusive ram: 61x56 cm
Följerätt
Utrop:
600 kr
Såld:
500 kr
Sista tid för bud online:
måndag 29 augusti 2022
kl 19:18:54
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
26/8 13:33:26
1
300 kr
29/8 16:17:27
2
Vinnande bud
29/8 19:11:57
1
400 kr
29/8 19:11:57
2
450 kr (Budbetjänt)
29/8 19:13:54
1
500 kr
29/8 19:13:54
2
(budbetjänt)
Läs om budbetjänten
- Tema
29 aug
Retro
På Tema Retro har vi samlat konst och design från 50/60-talet av Achille & Pier Castiglioni, Hertha Bengtson, Yngve Ekström, Pierre Forsell, Erik Höglund, Arne Jacobsen, Wilhelm Kåge, Lisa Larson, St ...
Läs mer om Retro
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: interiör olja olja på duk oljemålning oljemålningar
-
6163 Ojemålningar
2 st, Jan Ölander, Monogramsignerade, yttermått in..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:12
-
1010 Oljemålning
Alfred Prehn, Signerad, Hönsgård. Olja på duk, 64x..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:55
-
5423 Oljemålning
Anders Andrén, Skärgårdsmotiv, "Ejder". Signerad. ..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 19:16
-
1002 Oljemålning
Anders Bruno Liljefors (1923-1970), Sverige. Olja ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:55
-
1003 Oljemålning
Anders Bruno Liljefors (1923-1970), Sverige. Olja ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:56
-
6119 Oljemålning
Anders Lindholm (f. 1962). Komposition. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:37
*
Oljemålning
Läs om budbetjänten
Läs mer om Retro
nr 1484 2082
Oljemålning
Oidentifierad konstnär. Monogramsignerad, -52, Interiör. Olja på duk, 43x39 cm, yttermått inklusive ram: 61x56 cm
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 600 kr |
Såld: | 500 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 29 augusti 2022 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
26/8 13:33:26 | 1 | 300 kr |
29/8 16:17:27 | 2 | Vinnande bud |
29/8 19:11:57 | 1 | 400 kr |
29/8 19:11:57 | 2 | 450 kr (Budbetjänt) |
29/8 19:13:54 | 1 | 500 kr |
29/8 19:13:54 | 2 | (budbetjänt) |
Läs om budbetjänten
- Tema
29 aug
Retro
PÃ¥ Tema Retro har vi samlat konst och design frÃ¥n 50/60-talet av Achille & Pier Castiglioni, Hertha Bengtson, Yngve Ekström, Pierre Forsell, Erik Höglund, Arne Jacobsen, Wilhelm KÃ¥ge, Lisa Larson, St ...Läs mer om Retro
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: interiör olja olja på duk oljemålning oljemålningar
-
6163 Ojemålningar
2 st, Jan Ölander, Monogramsignerade, yttermått in..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:12 -
1010 Oljemålning
Alfred Prehn, Signerad, Hönsgård. Olja på duk, 64x..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:55 -
5423 Oljemålning
Anders Andrén, Skärgårdsmotiv, "Ejder". Signerad. ..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 19:16
-
1002 Oljemålning
Anders Bruno Liljefors (1923-1970), Sverige. Olja ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:55 -
1003 Oljemålning
Anders Bruno Liljefors (1923-1970), Sverige. Olja ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:56 -
6119 Oljemålning
Anders Lindholm (f. 1962). Komposition. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:37